Президент пропонує законодавчо закріпити спецдільниці для військових на парламентських виборах

 

Президент Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про вибори народних депутатів України” щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців”.

Про це в п’ятницю, 31 травня, інформує прес-служба АП.

Зазначається, що слід законодавчо закріпити можливості реалізації окремими категоріями військовослужбовців ЗС України права вільно обирати народних депутатів України на рівні з іншими громадянами.

“Документом пропонується закріпити положення щодо можливості утворення у виняткових випадках Центральною виборчою комісією за поданням Міністерства оборони України спеціальних виборчих дільниць у місцях тимчасової дислокації військових частин (підрозділів, органів) Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які виконують завдання за призначенням поза межами місць постійної дислокації”, – інформують у прес-службі адміністрації.

Йдеться, насамперед про тих, хто виконує завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил. 

Проект Закону України розроблено у зв’язку із призначенням на 21 липня 2019 року позачергових виборів до Верховної Ради України, згідно з Указом Президента України від 21 травня 2019 року № 303.

Як інформувала “Новинарня“, на президентських виборах ЦВК утворила для військових спеціальні виборчі дільниці.

Читайте також:
Другий тур в ООС: Порошенко переміг Зеленського на більшості спецдільниць


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна