оновлено
У середу, 5 грудня, силовики в Києві затримали на вимаганні та одержанні хабара від скаліченого ветерана АТО в розмірі 1,5 тисячі доларів лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії Міноборони та голову Центральної МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи.
Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.
“Вказані кошти посадовці вимагали в учасника АТО, який у ході бойових дій отримав важку травму ноги, за встановлення йому групи інвалідності.
Зловмисників затримано на робочому місці після одержання неправомірної вигоди у сумі еквівалентній 42 тис. 600 гривень”, – розповіли у прокуратурі.
Як пізніше стало відомо, затриманий голова МСЕК (Медико-соціальна експертна комісія) – Віктор Чернявський. Він вимагав хабар за групу інвалідності у пораненого десантника Петра Олексюка, у якого роздроблена стопа.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.
Затримання проводилося Київською місцевою прокуратурою №5 спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, а також управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА.
За місцем роботи та проживання затриманих проведено обшуки.
Готуються матеріали для оголошення посадовцям про підозру, а також клопотання про обрання запобіжних заходів.
Читайте також:
На Сумщині голову ВЛК затримали на вимаганні 140 тис. грн.
з АТОвця за інвалідність
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.
СБУ оголосила про підозру так званому “меру” окупованого Дебальцевого
Нацгвардійці затримали блогерів, що запустили БПЛА над Южно-Українською АЕС
“Слуги народу” хочуть скасувати перенесення робочих днів через свята
Фільм про повернення Донбасу “Атлантида” потрапив у лонг-лист BAFTA
Нацслужба здоров’я назвала суму виплат на одного госпіталізованого з COVID-пацієнта
“Квартал 95” продав російському каналу СТС франшизу на проєкт Зеленського “Ліга сміху”
На Миколаївщині над санітарно-захисною зоною Южно-Української АЕС 16 січня помітили політ безпілотного літального апарата. Як повідомила в понеділок, 18 січня, пресслужба Міністерства внутрішніх справ, для припинення руху безпілотника...
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com
+380 50 419 16 28
+380 68 760 12 02
Новинарня © 2016-2020