На Закарпатті виявили золоте родовище

 

У Рахівському районі Закарпатської області геологи виявили значні поклади золота.

Геологічні роботи проводило дочірнє підприємство “Західукргеологія” національної акціонерної компанії “Надра України”.

“На основі проведених раніше бурових, гірничих та лабораторних робіт Рахівською геолого-пошуковою партією Львівської ГРЕ виконано оцінку прогнозних ресурсів золота рудних тіл Білопотікського рудопрояву в кількості 2,4 тонни”, – ідеться в повідомленні Державної служби геології та надр.

У відомстві зазначають, що “ці результати підтверджують перспективність подальших геологорозвідувальних робіт на рудопроявах Рахівського рудного району, які спрямовані на підготовку об’єктів для залучення інвестицій та переведення їх у ранг золоторудних родовищ”.

У цьому ж звіті сказано: “Західукргеологія”, підбиваючи підсумки минулого року, серед основних результатів роботи назвала виконання геологічного довивчення масштабу 1:200 000 території аркуша “Стрий” на площі 200 кв. км.

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна