Ахметов майже повністю взяв під контроль “Київенерго” та “Західенерго”

 

Компанія Ornex, що входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова, придбала по 25% акцій ПАТ “ДТЕК Західенерго” і ПАТ “Київенерго”, виставлених на продаж Фондом державного майна.

Про це повідомляє “Економічна правда” з посиланням на прес-службу СКМ.

“Ціна 25% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго» становила 417,163 млн. гривень (що на 69,58 млн. гривень більше стартової вартості). За 25% акцій ПАТ «Київенерго» сплачено 759,633 млн. гривень”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином, структури Ахметова наразі контролюють 97,3% акцій “Київенерго” та 96% акцій “Західенерго”.

Раніше Фонд держмайна на аукціоні 16 серпня реалізував 25% акцій ПАТ “ДТЕК Донецькобленерго”. Покупець – також компанія Ornex. Оскільки вона була єдиною, що подала заявку на участь в аукціоні, пакет акцій “ДТЕК Донецькобленерго” було реалізовано за стартовою ціною – 143,8 млн. гривень.

Торги відбулися на фондовій біржі “Іннекс”.

Заплановані цього самого дня – 16 серпня – аукціони з продажу 25% акцій ПАТ “Донбасенерго” і 25% акцій ПАТ “Сумиобленерго” не відбулися через відсутність заявок.

З цієї ж причини 15 серпня не відбувся аукціон із продажу 25% акцій ПАТ “Одесаобленерго” на Українській біржі.

Повторний аукціон із продажу 25% акцій “Одесаобленерго” заплановано на 22 серпня, “Донбасенерго” і “Сумиобленерго” – 23 серпня. Організатори торгів ті самі.

Окрім цього, 31 серпня на ПФТС заплановано ще два аукціони: з продажу 25% акцій ПАТ “ДТЕК Дніпрообленерго” і ПАТ “ДТЕК Дніпроенерго”.

Читайте також:

КМДА домовляється з фінами, щоб замінити в “Київенерго” Ахметова

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *