Новим послом Грузії в Україні став Гела Думбадзе

 

Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від посла Грузії в Україні Гели Думбадзе.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

“Олена Зеркаль привітала Гелу Думбадзе з початком дипломатичної місії в Україні, висловила подяку грузинській стороні за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, підкреслила налаштованість нашої держави на подальший розвиток взаємовигідного співробітництва між обома країнами”, – йдеться у повідомленні.

Сторони висловили обопільну готовність підтримувати активний політичний діалог та поглиблювати співпрацю у всіх сферах, що становлять взаємний інтерес.

Гела Думбадзе у 2009-2013 рр. був радником посольства Грузії в Україні. У 2013-2014 виконував обов’язки посла в Узбекистані й Таджикистані, з липня 2014 р. до кінця 2016 р. обіймав посаду державного міністра Грузії з питань діаспори.

Попереднім очільником дипломатичної місії Грузії в Україні був Михаїл Уклеба.

Читайте також:

Заступник міністра оборони став послом у Грузії

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".