Саакашвілі вважає російський компромат на Трампа чорним піаром

 

Колишній голова Одеської обласної держадміністрації, президент Грузії у 2004-2013 роках Міхеїл Саакашвілі вважає інформацію про можливу наявність у Росії компромату на нообраного президента США Дональда Трампа “чорним піаром”.

Про це Саакашвілі написав у своєму “Фейсбуці“.

“Новообраний президент Трамп відвідував Грузію у діловій поїздці. Під час цієї поїздки і під час моїх численних візитів до нього в Нью-Йорку я бував із ним у різних неформальних ситуаціях.
Я можу підтвердити, що він одночасно є дуже цікавою і вражаючою особистістю, в компанії якої приємно перебувати, але в той же час це дуже гідна і завбачлива людина. Я не можу собі уявити, щоб він опинився в ситуації, коли його дії можуть бути використані проти нього такими, як Путін”, – наголосив Саакашвілі.

“По-моєму, вся ця історя є класичним прикладом чорного піару. І я говорю про це, виходячи з особистого гіркого досвіду, адже такі брудні методи брехливої пропаганди вже багато років використовуються проти мене”, – зазначив екс-глава Грузії.

Під час президентства Саакашвілі критичні до нього, зокрема російські, ЗМІ неодноразово намагалися приписати йому романи з підлеглими, вказуючи на те, що грузинський президент призначає на посади в уряді та інших державних структурах молодих красивих жінок.

Читайте також:
Трамп визнав причетність Росії до кібератак на США і висловив надію,
що налагодить добрі відносини з Путіним

Розвідка США оприлюднила доповідь про втручання Росії на користь Трампа.
Той пообіцяв посилити кібербезпеку

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *