Міноборони Польщі: Інтервенція РФ в Україну – це війна цивілізацій

 

Міністр національної оборони Польщі Антоні Мацеревич вважає, що агресія Росії проти України, тероризм і міграційна криза в Європі є елементами “зіткнення цивілізацій”. Про це він заявив у посланні до учасників міжнародної конференції у Вашингтоні, повідомляє “Європравда” з посиланням на Interia.

Мацеревич наголосив, що “зіткнення прозахідних прагнень України з грубою інтервенцією Росії є зіткненням цивілізацій”.

“Так само у контексті зіткнення цивілізацій, за словами міністра оборони Польщі, варто розглядати терористичну загрозу і міграційну кризу в Європі”, – відзначає видання.

Антоні Мацеревич також підкреслив, що [Заходу] необхідно спитати себе, “чи не Росія підтримує і є творцем радикального ісламського тероризму”. “Відповідь на це питання може мати принципове значення для виживання нашої цивілізації”, – сказав він.

Також у своїй доповіді міністр оборони Польщі додав, що все більше доказів вказує на те, що “російська версія причин катастрофи під Смоленськом не відповідає дійсності”.

Мацеревич припустив, що “катастрофа в Смоленську (загибель літака з польським керівництвом 2010 року) була частиною тривалого процесу – від війни в Грузії (2008 року) до вторгнення в Україну (2014 року)”.

Читайте також:
Смоленська катастрофа: запис “чорної скриньки” польського літака
сфальсифіковано Росією

Сорос: Росії загрожує крах у 2017 році, тому Путін валить ЄС

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".