“Квартал 95” продає формат серіалу “Слуга народу” американській компанії

 

Студія “Квартал 95” та американська компанія-мейджер Fox Studios досягли домовленостей про продаж опціону на формат українського серіалу “Слуга народу” в США. Про це повідомляє прес-служба студії “Квартал 95”.

Як повідомляється, угода на стадії підписання контракту. Протягом найближчого року продюсувати і виробляти серіал за форматом “Кварталу 95” в США буде компанія Imagine.

Контракт із Fox Studios укладає компанія Eccho Rights, котра є міжнародним дистрибутором проектів студії “Квартал 95”.

“Продукт, придуманий і реалізований тут, перетнув океан і буде реалізований у США – країні, яка десятки років задає тренди й експортує свої кіно й серіали по всьому світу. Історія звичайної чесної людини, яка раптом стає Президентом і починає боротьбу з корупцією на всіх рівнях, – універсальна, близька й зрозуміла глядачам різних країн, тому що в усьому світі люди хочуть бачити при владі порядних політиків”, – прокоментував досягнуту угоду художній керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський.

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".