Українські паралімпійці у перший день змагань вибороли 9 нагород

Паралімпійці України у свій перший день змагань, 8 вересня вибороли 1 золоту, 1 срібну і 7 бронзових нагород та третє  місце за загальною кількістю нагород . Про це повідомляє прес-служба Паралімпійського комітету України.

“Просто шквал бронзових медалей був одразу пообіді та такі очікувані срібна та золота медалі”, – йдеться в повідомленні.

Богодайко Євгеній завоював золоту медаль на змаганнях з плавання на спині на дистанції 100 м з результатом 1хв10с55. Срібну медаль виборов Дубров Денис, котрий лише 24 соті долі секунди уступив першому місцю та виборов красиву срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1 хв05с10”).

В змаганнях першого дня взяли участь 45 українських спортсменів в 7 видах спорту.

Бронзові медалі вибороли:

Лише 15 сотих доль секунди не вистачило до срібної медалі Ользі Свідерській (1 хв34с 86″) на дистанції 100 м вльним стилем;