Можливість ЄС приймати переселенців досягла межі, – голова Євроради

 

Практичні можливості Європейського Союзу приймати нових біженців досягли своєї межі. Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск на спільній прес-конференції з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у Ханчжоу (Китай) перед початком саміту “Великої двадцятки”.

“Практичні можливості Європи приймати нові хвилі біженців, не кажучи вже про нерегулярних економічних мігрантів, близькі до межі”, – заявив Туск.

За його словами, криза мігрантів та біженців є глобальним викликом, який вимагає рішень від міжнародної спільноти з дотриманням відповідальності та солідарності.

При цьому голова Євроради заявив, що в умовах безпрецедентної кількості переміщених осіб, число яких складає 65 мільйонів людей, “Велика двадцятка” повинна набагато відповідальніше реагувати на цю проблему.

“Тільки глобальні зусилля на підтримку біженців та приймаючих громад зможуть принести результат. Саме тому ми хочемо заохотити наших партнерів збільшити гуманітарну допомогу та допомогу на розвиток і розселення біженців”, – сказав цитує Туска УНІАН.

У зв’язку з цим президент Європейської ради висловив переконання, що світова спільнота повинна усунути корінні причини, які змушують мільйони людей залишати рідні домівки та шукати притулок деінде.

Читайте також:
Цього року ЄС виділив рекордний мільярд євро на гуманітарну допомогу

На саміті G20 у Китаї обговорюють і питання України

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *