На Донбасі бойовики збили безпілотник ОБСЄ

 

Бойовики збили безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки й співробітництва в Європі (ОБСЄ) у Донецькій області. Про це сказано в повідомленні прес-центру штабу АТО.

Сьогодні, 27 травня 2016 року, близько 9:45 ранку у повітряному просторі на південно-західній околиці Горлівки бойовики російсько-окупаційних військ нанесли вогневе ураження по безпілотному літальному апарату СММ ОБСЄ, який здійснював спостереження з метою контролю режиму незастосування зброї вздовж лінії розмежування сторін”, – повідомили у штабі.

Підрозділи сил АТО, які несуть службу в цьому районі, бачили вибух у повітрі над територією, контрольованою бойовиками.

Представники СММ ОБСЄ підтвердили втрату зв’язку з літальним апаратом.

Цей випадок є черговим підтвердженням того, що незаконні збройні формування й далі перешкоджають роботі міжнародних спостерігачів, на яких покладене завдання із врегулювання конфлікту на сході України. Адже перед тим, як розпочати роботу на тій чи інакшій ділянці, представники ОБСЄ попереджають про це обидві сторони конфлікту. А приналежність самого БПЛА до СММ ОБСЄ легко розпізнається за конструкцією та нанесеними на нього розпізнавальними знаками”, – наголосили в штабі АТО.

Читайте також:
Делегація місії ОБСЄ прибула на Донбас

Безпілотники українських волонтерів покрили Донецьк. Фотодокази з соцмереж

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *