Нуланд в Україні найперше зустрілася з громадськими активістами

 

В Україні з візитом перебуває помічник держсекретаря Сполучених Штатів Америки у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд.

Згідно з повідомленням на сайті Держдепартаменту США, Нуланд прибула до Києва з Ганновера, де 25 квітня відбувся міні-саміт з питань безпеки з участю президента США Барака Обами та лідерів деяких європейських держав.

У Києві помічниця Джона Керрі зустрінеться “з високопоставленими українськими урядовцями, лідерами політичних партій, членами Верховної ради і представниками громадянського суспільства”, з якими “обговорить низку двосторонніх і регіональних питань, в тому числі й пріоритети реформ та реалізації Мінських домовленостей”, йдеться в повідомленні.

Уже в понеділок, у день свого приїзду, Нуланд провела зустріч з експертами громадянської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”.

“Чому саме з нами – бо за соціологічними опитуваннями саме громадські організації та волонтери мають найбільший рівень довіри щодо проведення реформ. Насправді, це величезне визнання експертної роботи перш за все наших експертів у сфері антикорупційної реформ, реформ держслужби, правоохоронної системи/прокуратури та судової”, – написав у “Фейсбуці” керівник відділу адвокації “Реанімаційного пакету реформ” Ярослав Юрчишин.

“Пані Вікторія отримала нашу оцінку ситуації і є шанс, що ми з нашими міжнародними партнерами й надалі будемо говорити однією мовою – мовою вимоги незворотності та ефективності реформування країни”, – зазначив Юрчишин.

Читайте також:
Обама: санкції проти Росії діятимуть до повного виконання Мінських угод

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *