МЗС нагадав: українським мешканцям Криму з російськими паспортами не дадуть шенгенську візу

 

Українські громадяни, які проживають у Криму та отримали після анексії російські паспортні документи, не зможуть отримати за ними візу для відвідування інших країн.
Про це йдеться у повідомленні МЗС України на сторінці у “Фейсбуці”.

“Завдяки проведеній роботі отримано солідарну позицію провідних країн світу щодо невизнання цих паспортів [Російської Федерації] такими, що дають право на оформлення віз та в’їзд на територію кожної окремо взятої держави”, – йдеться у повідомленні.

Як результат, візові клопотання громадян України, зареєстрованих в АР Крим та місті Севастополь, а також громадян третіх держав, які мають посвідку на проживання в Україні, можуть розглядатися виключно консульськими установами іноземних держав, які акредитовані в Україні.

“Наші співвітчизники, які проживають в Криму, як і ті, які вимушено з об’єктивних причин стали внутрішньо переміщеними особами, можуть подати [українські] документи на оформлення закордонного паспорта до будь-якого територіального органу чи підрозділу Державної міграційної служби на материковій частині України”, – відзначили в МЗС.

На сайті Державної міграційної служби можна ознайомитися з адресами, годинами роботи  підрозділів ДМСУ та переліком документів, необхідних для оформлення закордонного паспорта.

Читайте також:
Україна перейменовує міста і села Криму:
Яні Капу, Ас, Герценберг, Ічкі, Єді-Кую – в піку Росії

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *