Наступного року Apple випустить бездротову зарядку для iPhone та iPad

Американська корпорація Apple працює зі своїми партнерами в США й Азії над створенням бездротового зарядного пристрою для iPhone та iPad.
Як повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела, випуск пристрою заплановано на 2017 рік. У нового зарядного пристрою буде кілька особливостей, зокрема відсутність пластини передавача.

Раніше Financial Times повідомила, що секретний підрозділ американської корпорації Apple займається технологіями доповненої реальності. За даними видання, в підрозділі працюють сотні співробітників, зокрема ті, що перейшли до Apple із відповідних підрозділів Microsoft і стартапу Lytro.

Наразі Apple Inc представила дані по першому кварталу свого фінансового року та прогноз на другий квартал. І звітність, і прогноз невтішні: у першому кварталі компанія зафіксувала найнижчі темпи зростання, а в тому, що стосується другого кварталу, попереджає про ймовірне – перше з часу появи iPhone – падіння продажів.

Читайте також:
Apple працює над власним електромобілем. Tesla вмикає автопілот

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".