Китай частково скасував візи для українців

 

Починаючи з 30 січня 2016 року, громадяни України можуть потрапити в Китай без візи. Щоправда, максимум на 144 години й лише на територію деяких регіонів – міста Шанхай, провінцій Цзянсу та Чжецзян.

Шанхай

Шанхай. Фото Live4travel.com.ua

Як повідомляє державна китайська інформагенція “Сіньхуа”, відповідне рішення ухвалив керівний орган Китаю.
“З санкції Держради КНР, із 30 січня поточного року в усіх відкритих для іноземних держав морських, сухопутних і повітряних контрольно-пропускних пунктах Шанхая та повітряних КПП Нанкіна (адміністративний центр провінції Цзянсу), а також Ханчжоу (адміністративний центр провінції Чжецзян) запроваджено 144-годинний безвізовий режим” для громадян 51 країни”, – йдеться в повідомленні.

Шестиденний безвізовий режим запроваджено, зокрема, для громадян України, Росії, США, Канади, Франції, Великої Британії, Німеччини, Японії, Бразилії, Мексики тощо.

Безвізовий режим актуальний для транзитних пасажирів, які здійснюють поїздку в третю країну чи регіон транзитом через КПП зазначених районів.

Починаючи з 2013 року, в перелічених районах уже діяв безвізовий режим для транзитних пасажирів із тих самих країн, але тільки терміном на 72 години. Тепер, відповідно, максимальний термін перебування в Шанхаї, Ханчжоу та Нанкіні без візи продовжено вдвічі.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

2 Comments

 1. Михайло

  15/09/2016 17:10 at 17:10

  Дзвонив в консульство Китаю. Сказали що це тільки для транзиту. Тобто повернення в Україну через 6днів не варіант. Потрібно вертатия в третю країну. ” надо на паспортном контроле показать авиабилет\посадочный талон в другую страну, куда вы летите со стыковкой в Китае. Билет обратно в Украіну или в другой китайский город – не вариант.”
  Короче….. Віза в Китай 1300грн. Подача в Києві
  Дивно якось, що так новини формулюють!!!.. Так люди можуть повірити і “погоріти” Ось відгук людини яку не впустили – forum.awd. ru/viewtopic.php?f=982&t=297699

  • Lesia

   17/09/2016 00:33 at 00:33

   Михайле, але ж у новині, яку ви коментуєте, чітко написано: “Безвізовий режим актуальний для транзитних пасажирів, які здійснюють поїздку в третю країну чи регіон транзитом через КПП зазначених районів.”
   Можливо, треба просто уважніше читати, перш ніж “повірити і погоріти”?

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *