Стали відомі розміри пенсій, які Україна досі нараховує Януковичу й Азарову

Печерський районний суд міста Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в державному Ощадному банку колишнього президента Віктора Януковича і колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Про це йдеться в ухвалах суду від 21 грудня 2015 року. Інформацію про ухвалу лише сьогодні поширила агенція “Українські новини”.

Генеральна прокуратура проводить досудове розслідування щодо колишніх керівників держави.

Розслідуванням встановлено, що з жовтня 2010 по липень 2013 року Янукович і Азаров в змові з головою Держспецзв’язку, міністром фінансів, членом наглядової ради “Укртелекому”, директором ТОВ “ЕСУ” організували за рахунок коштів держбюджету будівництво телекомунікаційної мережі спецпризначення, яке було покладено на ТОВ “ЕСУ”в результаті чого сталося розкрадання держкоштів на суму 220 млн. гривень.

Слідчий вказує, що Янукович перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Печерському районі міста Києва з 10 липня 2010 року як одержувач пенсії, призначеної за нормами закону України “Про статус народного депутата України”.
Розмір призначеної пенсії Віктора Януковича – 16,947 тис. гривень.

Екс-прем’єр Микола Азаров з 6 лютого 2008 року отримує навіть більшу пенсію – в розмірі 17,253 тис. гривень.

Суд вирішив заарештувати пенсії на поточних рахунках в Ощадбанку обох фігурантів справи, заборонивши видаткові операції.

Генпрокуратура раніше стверджувала, що пенсії Януковичу і його прихильникам нараховувалися, а в Пенсійному фонді заявляли, що не здійснюють виплати та нарахування пенсій Януковичу та Азарову.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Pingback: Янукович очолює рейтинг найкорумпованіших осіб світу, випереджаючи Блаттера з ФІФА і Кадирова | Новинарня

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *