Новий удар по Путіну: нафта вже дешевша $31/барель

Сьогодні, 12 січня 2016 ціни на нафтові марки WTI і Brent опустилися нижче $31/барель – до $30,68 і $30,73 відповідно.

Аналітики британського банку Standard Chartered дали найпесимістичніший прогноз щодо падіння цін на нафту – на їхню думку, нафтова ціна може опуститися до $10 за барель.

“Ми вважаємо, що ціни на нафту можуть опуститися до $10 за барель, перш ніж учасники ринку визнають, що все зайшло занадто далеко”, — йдеться в прогнозі банку, який наводить Reuters.

Агентство зазначає, що низка інших банків (Barclays, Macquarie Bank of America, Merill Lynch і Societe Generalе) цього тижня погіршили свої прогнози щодо нафтових цін у 2016 році.

Зокрема, Barclays знизив свій прогноз на середню ціну на нафту в 2016 році на Brent і WTI до $37 — з $60 і $56 відповідно.

Погіршення прогнозів пов’язано з уповільненням економічного зростання в Китаї та перевиробництвом нафти.

За словами аналітика Wood MacKenzie Крейга Макмахона, перевиробництво на нафтовому ринку зараз становить близько 1,5 млн. барелів у день.

Нагадаємо, російський рубль стрімко дешевшає слідом за падінням нафтових котирувань.

За повідомленням Reuters, російська влада має намір другий рік поспіль почати з правки державного бюджету і 10-відсоткового скорочення витрат.

Рішення про доведення бюджетоотримувачам лише 90% від затверджених лімітів було прийнято на нараді прем’єра Дмитра Медведєва.

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Pingback: Нафта ОПЕК упала до мінімуму 2003 року – 25,76 долара/барель | Новинарня

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *