Кримські татари привітали блокування транзиту російських вантажівок через континентальну Україну

Рефат Чубаров. Фото з ФБ

 

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підтримав громадську ініціативу активістів, які блокують транзит російського вантажного транспорту на території кількох областей Західної й Центральної України. Про це він повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Абсолютно підтримую громадську ініціативу співгромадян у Закарпатській, Львівській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій та Житомирській областях, які заблокували на території своїх областей транзит вантажного транспорту, що належать юридичним та фізичним особам Російської Федерації, а також іншого транспорту, що перевозить вантажі російських кампаній або на адресу російських кампаній”, – зазначив народний депутат Чубаров.

Він вважає, що це “цілком відповідальна позиція громадянського суспільства України у відповідь на повну заборону РФ на транзит товарів з України через свою територію, введений з 4 січня 2016 року”.

“Росія, яка окупувала Крим і розв’язана війну на сході України, має бути повністю ізольована від цивілізованого світу до того часу, поки останній російський солдат не залишить територію незалежної України в її міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом”, – заявив Чубаров.

При цьому, на його думку, необхідно провести переговори з активістами громадянського суспільства Білорусі, Латвії, Литви, Естонії про організацію ними подібних акцій на територіях своїх держав.

Як повідомлялося раніше, 20 вересня 2016 року почалася блокада товарних поставок з України в окупований Крим, ініційована кримськими татарами й українськими правими активістами.
12-13 лютого українські активісти блокували проїзд російських вантажівок на Волині, Буковині, Прикарпатті та Закарпатті. Після цього безстрокову акцію з блокування в’їзду до України вантажних автомобілів із російськими номерами й товарами почали також у Житомирській області на пункті “Виступовичі”.

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *