На честь візиту кураторів із Росії бойовики “ЛНР” влаштували “показові виступи”

Бойовики “ЛНР” “показово” обстріляли позиції ЗСУ, щоб похвалитися перед російськими “кураторами”. Про це повідомляє прес-служба штабу АТО на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“За оперативними даними на територію самопроголошеної «ЛНР» прибули куратори з Російської Федерації. Разом із ними прибула група офіцерів генштабу РФ із метою перевірити системи оперативної та бойової підготовки незаконних збройних формувань”, – ідеться в повідомленні.

“У рамках заходів перевірки з метою демонстрації власного бойового вишколу, бойовиками незаконних збройних формувань, всупереч мінським домовленостям, у напрямку Трьохізбенки було випущено 60 мін із мінометів калібру 82 мм”, – повідомляє штаб АТО.

Як зазначається в повідомленні, бойовики здійснювали прицільний обстріл позицій Збройних сил України з боку Красного Лиману з АГС, крупнокаліберних кулеметів і 82-міліметрових мінометів.
У Станиці Луганській також зафіксовані постріли зі 120-міліметрового міномета з боку Ніколаєвки.

“Цей «показовий виступ» відбувався з 19.00 до 20.00. Слід зазначити, що дані обстріли були проведені навмисно, для демонстрації своїм кремлівським господарям готовності будь-якої миті продовжити ескалацію конфлікту на Донбасі”, – наголошують у штабі АТО.

Читайте також:
За добу в АТО поранено двох військовослужбовців ЗСУ

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *