
Чотири людини постраждали та вирує пожежа внаслідок російського удару безпілотниками по Одещині вдень 27 травня.
Про це повідомив голова ОВА Олег Кіпер в Telegram.
“Ворог цілеспрямовано атакував ударними безпілотниками цивільну інфраструктуру нашого регіону. В Одеському районі внаслідок влучання ворожого БпЛА пошкоджено житлові будинки, відділення “Нової пошти”, продовольчий магазин. Загорілися кілька приватних автомобілів”, – написав він.
Також, за словами Кіпера, відомо про чотирьох постраждалих. Наслідки атаки уточнюється. На місці події працюють всі відповідні служби.
Місцеве видання “Думська” пише, що внаслідок атаки в Одесі горять будинки, магазин та авто.
Пізніше голова ОВА уточнив, що постраждали двоє чоловіків та дві жінки віком від 38 до 65 років.
“Двоє постраждалих перебувають у важкому стані, інші – у стані середнього ступеню тяжкості”, – зазначив Кіпер.
“Укрінформ” пише, що в Одесі дрон поцілив у торгівельний центр.
Читайте також:
Одесу готують до оборони: зводять протитанкові рови, бліндажі та “зуби дракона”. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!