Угорщина продовжила заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України.
Про це повідомив премʼєр-міністр Угорщини Петер Мадяр у соцмережі X.
“Уряд відкликає намір Угорщини вийти з Міжнародного кримінального суду та забороняє імпорт сільськогосподарської продукції з України”, — написав він.
13 травня в Угорщині закінчився термін дії надзвичайних указів щодо заборони імпорту української сільськогосподарської продукції. Заборону застосував попередній уряд Віктора Орбана.
Читайте також:
Мадяр прийняв мера Берегова, закликав Зеленського не утискати угорців та зустрітися на Закарпатті
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!