Президент США Дональд Трамп заявив про наміри відправити до Польщі 5000 американських військових – невдовзі після того, як стало відомо про рішення США відкласти планове розгортання там 4000 військових.
Про це він заявив у своїй соцмережі Truth Social, повідомлення цитує “Європейська правда”.
Трамп нагадав про перемогу на останніх президентських виборах Кароля Навроцького та відзначив дружні відносини з ним і те, що “з гордістю підтримував його”.
У продовження цього він написав, що Сполучені Штати “відправлять додаткових 5000 військових до Польщі” – не уточнюючи, як це поєднується з попередніми оголошеннями щодо планів розміщення американських військових у Польщі.
У відповідь польський президент Кароль Навроцький подякував Трампу за такий його намір, про це він написав у соцмережі Х.
“Я дякую президенту Трампу за його дружбу до Польщі та за рішення, практичне значення яких ми сьогодні бачимо дуже чітко”, – прокоментував це Навроцький.
Він наголосив, що буде надалі “стояти на сторожі польсько-американського союзу”.
“Хороші союзи – це ті, що ґрунтуються на співпраці, взаємній повазі та відданості нашій спільній безпеці”, – додав польський президент.
Читайте також:
Трамп не заклав військову допомогу для України в бюджет США на наступний рік
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!