Щоденну хвилину мовчання в Україні оголошуватимуть через систему оповіщення

Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті.

Про це в п’ятницю, 22 травня, повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

“Відтепер їх використовуватимуть щодня о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання та під час всеукраїнської акції “Запали свічку”, яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років. Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання — важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян”, — зазначила вона.

Читайте також:
Президент підписав закон про щоденну хвилину мовчання в Україні

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна