Кількість загиблих унаслідок російської ракетної атаки по Прилуках 19 травня зросла до чотирьох.
Про це повідомив очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
За його словами, через вчорашній ракетний удар по Прилуках загинули четверо людей — двоє чоловіків, жінка та 15-річний хлопець. Ще 30 людей постраждали.
Як писала “Новинарня“, 19 травня близько 10 ранку росіяни вдарили балістичною ракетою по центру Прилук, що на Чернігівщині.
Читайте також:
У лікарні помер 15-річний підліток, який зазнав поранень через ракетну атаку росіян по Прилуках
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!