15-річний підліток, який зазнав поранень внаслідок ракетної атаки РФ по Прилуках 19 травня, помер у лікарні.
Про це повідомив начальник Прилуцької районної військової адміністрації Володимир Чернов у коментарі “Суспільному”.
За його словами, хлопчик був у важкому стані.
Як розповіла очевидиця Світлана Сидоренко, хлопець в момент атаки проходив біля “Епіцентру”.
“Йому посікло осколками спину й живіт. Його одразу забрали медики”, — сказала жінка.
Як писала “Новинарня“, 19 травня близько 10 ранку росіяни вдарили балістичною ракетою по центру Прилук, що на Чернігівщині. Станом на 15:00 відомо про трьох загиблих.
Читайте також:
Росіяни вдарили дроном по відділу поліції у Прилуках: частина будівлі зруйнована
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!