Росіяни від ранку атакували вже п’ять АЗС на Харківщині, є постраждалі

Російські війська від ранку 1 травня атакували п’ять автозаправних станцій в Харківській області, постраждали люди.

Про це повідомили в ДСНС.

Влучання в Харкові зафіксовано в Київському, Салтівському та Слобідському районах. Крім того, уранці окупанти завдали удару по автозаправній станції в місті Чугуїв.

На двох заправках — у Слобідському районі Харкова та в Чугуєві — виникли пожежі. Підрозділи ДСНС оперативно загасили їх.

Також вибухами пошкоджено обладнання заправок, 10 легкових автомобілів та будівлю автомийки.

Унаслідок обстрілів постраждали двоє співробітників АЗС: 56-річний чоловік зазнав гострої реакції на стрес, а 37-річний — зазнав поранення та був шпиталізований.

Читайте також:
Російський дрон влучив по адмінбудівлі і торговому центру в Сумах

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна