У березні російська армія застосувала найбільшу з початку року кількість керованих авіаційних бомб.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
У Міноборони наголосили, що не маючи бажаних успіхів на фронті, російська армія намагається тиснути, збільшуючи кількість авіаударів.
За даними Генерального штабу ЗСУ, у березні противник застосував 7 987 керованих авіаційних бомб (КАБ). Це більш ніж на півтори тисячі більше, порівняно з “рекордним” за цим показником лютим.
Читайте також:
Росіяни скинули два КАБи на гуртожиток у Глухові: 11 поранених, серед них – дитина
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!