
У Белгородській області безпілотник атакував будівлю обласного уряду, внаслідок удару пошкоджено фасад та скління будівлі.
Про це повідомив глава регіону Вячеслав Гладков, передає телеканал “Дождь” у вівторок, 31 березня.
За його словами, під час атаки постраждав начальник відділу адміністративно-господарської частини. Чоловік отримав осколкові поранення ніг, живота та руки. Його госпіталізували.
Місцеві медіа зазначають, що, ймовірно, йдеться про удар FPV-дроном.
Читайте також:
Lasar’s Group спалили шість танків у Бєлгородській області. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!