Четвертий день поспіль росіяни дронами атакують підприємства “Нафтогазу”. Протягом минулої доби під ударом виробничі активи на Сумщині.
Про це в неділю, 28 березня, повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Сергій Корецький.
Внаслідок атаки завдано суттєвих пошкоджень, на місці виникла пожежа.
Обійшлося без постраждалих.
Завдяки злагодженим діям працівників Нафтогазу та підрозділів ДСНС, пожежу вдалося оперативно ліквідувати.
Читайте також:
Третю добу Росія б’є по об’єктах “Нафтогазу” на Полтавщині: загинув оператор технологічних установок Роман Чмихун
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!