
Росіяни знову обстріляли Херсон, в результаті загинула жінка, яка працювала на тепловій електростанції
Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін у четвер, 26 березня.
“Через російський обстріл Херсона загинула працівниця ТЕЦ. Близько 14:00 під ворожий удар потрапила 66-річна жінка. Вона дістала поранення, несумісні з життям. Мої співчуття рідним та близьким вбитої”, – написав Прокудін.
Як писала “Новинарня“, 6 лютого 2026 року стало відомо, що росіяни вже вчетверте з початку місяця атакували Херсонську ТЕЦ.
Читайте також:
За перші два дні нового року росіяни завдали більш ніж десять прицільних ударів по Херсонській ТЕЦ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!