
Росіяни вранці 25 березня вдарили по енергетиці Славутича (Київська область), в результаті ранкової атаки місто тимчасово залишилося без централізованого електропостачання.
Про це повідомив голова Київської ОВА Микола Калашник.
З його даними, без світла — близько 21 тисячі мешканців.
“Критична інфраструктура переведена на резервні джерела живлення. Соціальні заклади функціонують на генераторах”, – розповів Калашник.
За його інформацією, зв’язок і інтернет залишаються доступними. Енергетики вже працюють, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.
Читайте також:
Чернігів та Славутич повністю знеструмлені через аварію на енергооб’єкті
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!