Росія втратили другий ударний гелікоптер Ка-52 за добу.
Про це в суботу, 21 березня, повідомляє російський пропагандист Ілля Туманов у своєму телеграм-каналі Fighterbomber.
“Не дуже хороший ранок. Ще одна машина зникла. Причини поки що незрозумілі”, — написав він.
Також спочатку він повідомив, що екіпаж намагався катапультуватися, проте один із пілотів загинув безпосередньо в момент ураження машини. Втім, згодом Туманов відредагував першопочаткове повідомлення, прибравши цю інформацію.
Читайте також:
Комбат “Хижаків висот” розповів подробиці, як оператори FPV полювали за російським Ка-52
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!