
В Одесі внаслідок російської атаки в ніч на 19 березня зафіксовано пошкодження будинків у трьох районах міста – Приморському, Київському та Хаджибейському. Відомо про трьох постраждалих.
Про це повідомили очільник Одеської МВА Сергій Лисак і Державна служба з надзвичайних ситуацій.
У Приморському районі пошкоджено 12 житлових будинків, двох поранених госпіталізували.
У Київському районі Одеси пошкоджень зазнали 22-поверховий житловий будинок і гуртожиток одного з університетів — загалом вибито близько 180 вікон. Одному постраждалому надали допомогу на місці.
У Хаджибейському районі – часткове руйнування двоповерхового житлового будинку.
Читайте також:
Російський безпілотник атакував Головне управління СБУ у Львівській області
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!