Сили безпілотних систем ЗСУ 28 лютого знищили українським дроном російську радіолокаційну станцію зенітно-ракетного комплексу С-300В.
Про це повідомив командувач СБС ЗСУ Роберт “Мадяр” Бровді у своєму телеграм-каналі, виклавши відповідне відео.
“РЛС ЗРК С-300В “Птахи СБС” вполювали 28 лютого у Донецькій області”, — написав він і додав, що ворожу ціль вполювали пілоти 412-ї окремої бригади Nemesis Сил безпілотних систем засобом middle strike українського виробництва.
Читайте також:
Lasar’s Group знищили два російські “Гради” на Донеччині. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!