
27 лютого російські війська атакували аграрне підприємство у Шосткинському районі Сумської області.
Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, удар стався в Ямпільській громаді. Унаслідок атаки загинули дві працівниці агропідприємства – їхні тіла рятувальники деблокували з-під завалів зруйнованої будівлі.
Ще одна жінка зазнала тяжких поранень. Її госпіталізували, медики надають необхідну допомогу.
“Ворожі безпілотники фактично знищили будівлю агрофірми. Люди перебували на робочих місцях”, – зазначив Олег Григоров.
Читайте також:
На Харківщині горів склад агропідприємства після атаки російського БпЛА
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!