Росія втратила на війні в Україні ще 880 солдатів, 5 танків, 8 ББМ і 20 артсистем

За попередню добу втрати російських загарбників у війні проти України становили 880 військових убитими й пораненими. Також українські воїни знешкодили 5 танків, 8 бойових броньованих машин, 20 артилерійських систем, 1 РСЗВ, 1 засіб ППО, 694 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня, 58 одиниць автомобільної техніки окупантів.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 31 січня наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 31.01.26 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 239 590 (+880);
  • танків ‒ 11 619 (+5);
  • бойових броньованих машин ‒ 23 977 (+8);
  • артилерійських систем – 36 768 (+20);
  • РСЗВ – 1 632 (+1);
  • засобів ППО – 1 290 (+1);
  • літаків – 435;
  • гелікоптерів – 347;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 119 928 (+694);
  • крилатих ракет – 4 205;
  • кораблів/катерів ‒ 28;
  • підводних човнів – 2;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 76 377 (+58);
  • спеціальної техніки ‒ 4 054.

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 30 січня 2026 року.

Читайте також:
“Вирок прилетів з неба”: на Лиманському напрямку наші дронарі рознесли сарай з окупантами. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна