
У Миколаївській області російські війська атакували електроенергетичну інфраструктуру. Унаслідок обстрілу поранено енергетика.
Про це повідомляє АТ “Миколаївобленерго” в неділю, 25 січня.
“Сьогодні під час ворожого обстрілу постраждав наш колега, електромонтер АТ “Миколаївобленерго”, – йдеться у дописі.
Чоловік дістав осколкові поранення кінцівок. Його доправили до медзакладу.
Вибухами також значно пошкоджене енергетичне обладнання.
Читайте також:
Під час відновлювальних робіт на одному з енергооб’єктів Києва загинув рятувальник-верхолаз Олександр Питайчук
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!