25 січня російські окупанти обстріляли Дружківку, застосувавши РСЗВ “Смерч”. Унаслідок атаки загинула пенсіонерка, троє людей постраждали.
Про це повідомляє прокуратура Донецької області.
“Внаслідок обстрілу тілесні ушкодження, несумісні з життям, зазнала 78-річна пенсіонерка. Ще троє містян віком 47, 60 і 66 років отримали осколкові поранення, мінно-вибухову травму й травматичну ампутацію стопи. Вони перебували на вулиці. Постраждалим надано медичну допомогу”, – ідеться у повідомленні.
Пошкоджено багатоквартирні житлові будинки.
За процесуального керівництва Краматорської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 КК України).
Читайте також:
Росіяни скинули шість авіабомб на Дружківку, є поранені
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!