У Покровську на Донеччині штурмовики 425-го окремого штурмового полку “Скеля” взяли в полон двох громадян Колумбії.
Про це повідомив полк у соцмережах у четвер, 18 грудня.
“Вони стверджують, що приїхали до Росії працювати. Росіяни пообіцяли їм зарплату у 2500 доларів на місяць і роботу на будівництві. Коли колумбійці прибули до Уфи, у них забрали документи, вручили автомати та без їжі й води відправили штурмувати Покровськ”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також:
ГУР показало перехоплення, де колумбійські найманці в армії Росії наказують вбивати жінок і дітей
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!