Сили оборони України “відмінусували” ще 950 російських солдатів, 5 їхніх танків і 27 артсистем

Загальні втрати російських загарбників за минулу добу склали 950 осіб. Також українські воїни знешкодили 5 танків, 27 артилерійських систем, 2 РСЗВ, 1 засіб ППО, 330 безпілотних літальних апарати оперативно-тактичного рівня, 119 одиниць автомобільної техніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 18 грудня наводить Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 18.12.25 приблизно становлять:

  • особового складу ‒ близько 1 193 300 (+950);
  • танків ‒ 11 432 (+5);
  • бойових броньованих машин ‒ 23 758;
  • артилерійських систем –  35 232 (+27);
  • РСЗВ – 1 573 (+2);
  • засобів ППО – 1 263 (+1);
  • літаків – 432;
  • гелікоптерів – 347;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 91 716 (+330);
  • крилатих ракет – 4 073;
  • кораблів/катерів ‒ 28;
  • підводних човнів – 2;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 70 480 (+119);
  • спеціальної техніки ‒ 4 027

У дужках – зміна показника порівняно з даними від 17 грудня 2025 року.

Читайте також:
На Костянтинівському напрямку росіяни минулої доби здійснили 17 атак, на Лиманському напрямку – 15. Яка обстановка на інших ділянках фронту

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна