На Одещині горять зерносховища внаслідок атаки РФ

Російські війська вдарили по Одеському морському порту, виникла пожежа в зерносховищах.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад і територій України.

На місці працюють профільні служби та ліквідовують наслідки ударів. Це вже друга атака на цей обʼєкт за добу.

У результаті масованих повторних ударів в населених пунктах області пошкоджена енергетична інфраструктура.

У частині Одеси відсутні електро-, водо- та теплопостачанням, на обʼєктах соціальної сфери застосовані резервні джерела живлення. Забезпечено запаси води та палива. Тривають відновлювальні роботи.

Читайте також:
Росія завдала одного з наймасовіших повітряних ударів по Одещині: горіло цивільне судно, склади, об’єкти енергетики

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна