
Українські військові вперше збили російські “шахеди” дронами-перехоплювачами українського виробництва Sting.
Про це в неділю, 30 листопада, повідомив громадський діяч, блогер і волонтер Сергій Стерненко у своєму телеграм-каналі.
“Трошки історичне досягнення! Сьогодні вночі наші воїни вперше дронами-перехоплювачами українського виробництва Sting збили декілька реактивних шахедів!”, — написав він.
Водночас у Генштабі ЗСУ повідомили, що ефективність засобів протиповітряної оборони підвищують та збивають реактивні “шахеди”.
Там зазначили, що поруч з іншими засобами повітряного нападу, противник застосував уже 138 реактивних “Гераней” – більшість із них були знищені нашою ППО.
Читайте також:
РФ атакувала Україну балістикою і 122 БпЛА
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!