28 листопада російський дрон атакував один із енергетичних об’єктів у Сумській області, у результаті чого постраждав працівник АТ “Сумиобленерго”.
Про це повідомило Міністерство енергетики України.
Зазначається, що бригада енергетиків виконувала роботи, коли територія об’єкта була атакована ворожим дроном.
Електромонтер з обслуговування підстанцій отримав поранення. Йому надається уся необхідна медична допомога.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!