У Краматорську на Донеччині внаслідок атаки російських БПЛА цієї ночі є влучання по критичній інфраструктурі.
Про це у середу, 26 листопада, повідомив начальник Краматорської МВА Олександр Гончаренко.
“Вночі 26 листопада Краматорськ зазнав російських обстрілів: о 01:30 ударний БПЛА “Молнія-2” влучив по критичній інфраструктурі; о 03:10 ударний БПЛА “Молнія-2″ влучив по території АЗС”, – написав очільник міста.
Він зазначив, що інформація щодо постраждалих не надходила, встановлюються остаточні наслідки пошкоджень.
Читайте також:
Росіяни завдали комбінованого удару по Краматорську: троє загиблих
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!