Українські розробники створили 18 пропозицій щодо ЗРК і тактичної балістики

18 українських розробників подали пропозиції на грантові конкурси Brave1 щодо створення тактичної балістики та ракети для збиття шахедів.

Про це в понеділок, 17 листопада, повідомив віцепрем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Завдяки кластеру Brave1 в Україні активно розвивається ринок ракет. Уже 18 українських розробників подали пропозиції на грантові конкурси: 16 пропозицій — на розробку зенітних ракетних комплексів для боротьби з БпЛА, 4 — тактичних балістичних ракет”, – написав Федоров.

За його словами, пріоритетними запитами від війська є:

  • дешеві ЗРК для перехоплення дронів;
  • тактичні балістичні ракети для знищення ворожих складів та дороговартісних цілей.

“Грантові конкурси Brave1 — це можливість для команд залучити значне фінансування на складні та наукоємні технології. Підтримку отримають розробники, які зможуть виготовити вироби за наданим технічним завданням. Розвиваємо українську ракетну програму, щоб завдавати вирішальних ударів по ворогу та захищати наші міста”, – підкреслив міністр.

Читайте також:
Україна виконала 47% запланованої на 2025 рік ракетної програми, – Міноборони

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.