Дрони атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в окупованому Алчевську. ВІДЕО

У тимчасово окупованому Алчевську Луганської області дрони атакували об’єкти енергетичної інфраструктури.

Про це повідомляє російський телеграм-канал Astra з посиланням на місцевих жителів і так званого “голову “ЛНР” Леоніда Пасічника.

За словами Пасічника, дрони атакували підстанції у чотирьох муніципалітетах — Свердловському, Слов’яносербському, Перевальському округах та Стаханові. Внаслідок цього Алчевськ залишився без елетропостачання.

На ранок частину споживачів та соціальних об’єктів підключили по резервних лініях, але електропостачання ще не повністю відновлено, можливі перебої з подачею води.

Читайте також:
ГУР підірвало надважливий військовий об’єкт РФ ― нафтопродуктопровід “Кольцевой” у Московській області. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна