У Краматорську росіяни повторно атакували місце ранкового обстрілу, є загиблий

У Краматорську Донецької області російські війська вдень у четвер завдали удару безпілотниками поряд з місцем ранкової ракетної атаки, попередньо, загинула одна людина.

Про це Краматорська міськрада повідомила у четвер, 30 жовтня.

“Вдень 30 жовтня російські БПЛА влучили поряд із місцем, де зранку зафіксували удар ракетою комплексу «Іскандер». За попередньою інформацією, виявлено тіло загиблого чоловіка”, – йдеться у повідомленні.

Також надходить інформація про постраждалих.

Триває обстеження місця події.

Читайте також:
На підʼїзді до Краматорська росіяни дроном атакували пасажирський потяг

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна