У ніч на 9 жовтня 2025 року безпілотники атакували “ЛУКОЙЛ-Коробківський газопереробний завод” у місті Котове Волгоградської області Росії. Внаслідок атаки на території підприємства виникли пожежі.
Про це пишуть російські Telegram-канали, зокрема “Astra“.
Паблік зауважує, що Коробківський газопереробний завод – це найбільший переробник природного газу у Південному федеральному окрузі.
Супутникові знімки NASA FIRMS (Fire Information for Resource Management System) підтверджують пожежу на території підприємства.

Фото: NASA FIRMS
Крім того, згідно з даними NASA , пожежу також зафіксовано в районі нафтоперекачувальної станції “Єфимівка”, що належить АТ “Транснефть – Приволга”, пише “Astra”.

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!