Сьогодні ворог атакував Суми ударними безпілотниками, у результаті чого пошкоджено будівлю Сумської обласної військової адміністрації.
Про це повідомляють голова Сумської ОВА Олег Григоров і поліція Сумської області.
“Один із дронів влучив у центр міста – на площу Незалежності. Пошкоджена будівля Сумської обласної державної адміністрації. Це прицільна атака по цивільному об’єкту. І, на жаль, не перша”, – зазначив Григоров.
Окрім цього, вибито шибки у сусідньому багатоквартирному будинку.
Попередньо – обійшлося без жертв та постраждалих. На місці працюють рятувальні служби, триває обстеження території.
Читайте також:
Внаслідок комбінованої атаки росіян на Дніпропетровщині вщент згорів “Епіцентр”
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!