СБУ проводить обшуки у Львівській міськраді через розкрадання коштів на відновлення будинків після обстрілів РФ, – ЗМІ

Львівська міськрада. Фото: "Гал-інфо" / Олена Ляхович

Служба безпеки України сьогодні, 25 липня, проводить обшуки у адміністративних будівлях Львівської міської ради через підозру у розкрадання грошей на відновленні будинків.

Про це повідомляє “РБК-Україна” з посиланням на власні  джерела.

“У Львові проводять обшуки через розкрадання майже 2 млн гривень, виділених на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами РФ”, – зазначають джерела.

Повідомляється, що мова йде про ремонти будинків на вулиці Стрийській, які виконувала компанія “Рембуд”.

Під підозрою перебувають:

  • директор ЛКП “Рембуд” Олег Поліщук
  • колишній в.о. голови Франківської РА Оксана Струмеляк
  • очільниця Галицької РА Галина Гладік.

Втім, у Львівській міській раді заперечують, що в їхніх будівлях нібито не проводяться жодні обшуки, лише у межах розслідування були вручені підозри.

“Триває розслідування щодо закупівлі вікон для будинку на вул. Стрийській, який постраждав від російського ракетного удару. У його межах вручено підозри посадовим особам, які у 2023 році координували екстрене відновлення цього об’єкта. Йдеться про управлінські рішення, які ухвалювались у критичних умовах – під тиском часу, безпеки мешканців і браку ресурсів”, – додали у міськраді.

Читайте також:
СБУ затримала ексочільника департаменту КМДА, який привласнив майже 75 млн з фонду соцдопомоги тяжкохворим

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна